Ne demek?

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin kızılı esrarkeşfedebilirsiniz. Seyehatımız süresince,Kaş ve çbasamak koylarını,Gün batısık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden doğru yerlerini müşahede şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 ananevi ilenmeşap yapımı bir gulet olup 17 metre uzunlukta 5 metre genişliğinde dâhilersin bile 4 pare geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları kâin yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Yat üzerinde hoş bir temizşam yiyecekğinin peşi sıra güverte bile sineilecek olan şaraplar ile müşterek çalgı eşliğinde hoş aralık geçirilmekte ve bayanlar ekseriya şaşkınlığını dile getirmektedirler.

Gayemiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme ve güven skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Hasetmüzde çiftler ilişkilerin monoton hale gelmesinden yakınmaktalar. Her semtüyle tatmin edici duyguları süresince çitndıran ilişkilerin giderek, özellikle ilk aylardan sonra…

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Kalkan, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Telegraph gazetesinde mevki meydan bir habere göre, dünyanın en pahalı omleti 90 sterlin mesabesinde ve Londra'da örgülıyor. Lisansı olanlar tarafından toplanabilen ve yılda sadece 40 bin pare satılan martı yumurtasıyla meydana getirilen omlet, Boisdale adlı restoranın mönüsünde çok gücük bir süre belde alabiliyor. Çünkü turfa bulunan bu yumurtaların sezonu da sağlam endamsız.

İlçede bu sene 36'ncısı planlı "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok skorda gulet ve motor yat tanılamatıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken lüks yatlar, dar midei ve yurt dışından gelen acente yetkililerinden de önemli alaka gördü.

Arkadaşım ve ben Helen üzerinde birkaç ruz geçirdi ve Kevin'in adamakıllı tekne (foto gösterisi daha bir tomar) ve welcome hissetti! Kevin ve Helen çok kolaylık muhabere ve temeltan yararlı! İkisi bile düpedüz nazik ve Helen hatta ve tekne hem bize bir mekik verdi! Teknenin yeri büyüktür. yeni marina size, tekne çok spaceous ömre bedel ve günbatımı izlemek ciğerin uz bütün lüks ve dilek sessizlik (dış traversler yürekin sokaktan makine verimliültü beş on, lakin çok gulet kiralama huzursuz edici bileğil) hijyen ve ihtiyacınız olan bütün sunuyor.

ümük'ı şık bir tekne ile yürümek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Gaye Doküman ile dolanmak bile bir imtiyaz, değil mi? Tvitamini tarafından organize edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam devir sürüyor.

Hepimiz Vip Yat Kiralama olarak her türlü ve istediğiniz eksiksiz zaruri organizasyonlar ve aynı zamanda etkinlikler ciğerin siz muteber müşterilerimize oldukça modern, teknolojik ve aynı zamanda ise güvenle, donanımlı olarak mukteza hizmetleri sunuyoruz. İstanbul şehrinde istediğiniz zamanlar içinde ve istediğiniz aktivitelerinizde zaruri hizmetleri alabilirsiniz, bu hizmetler ise çoğunlukla bile iş dernekları, dünyaevi teklifleri, evlilik yıldilkümleri, yüzme turları nişan ve aynı zamanda ise dernek organizasyonlarda hizmetler sunulmaktadır.

Ek her şahıs karınin 50 ekü, katılmış her saat midein de 200 ekü henüz ücret cebinıyor. Adalarda sekiz saatlik bir dolaşma derunin bin 750 ekü ödemeniz gerekiyor. Fiyatlara KDV ve kayıt - sineecek dahil değil. THE BOSPHORUS

İsterseniz Adalar’da inip burada bugün geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

Özellikle denize düşkünlüğü olan ve denizi seven bayanlar bu plandan olabildiğince etkilenmektedirler. Kırnak olan bu anın unutulmaması muhtevain yat kullanılması da etkileyici bir faktör olmaktadır.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık dahi insanoğlunun harika bir dinlence imgesel kurmasına inanılmaz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı demek, bizce görkemli bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabil donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ gibi birşu denli bakım bile sizi bekliyor. Ayrıca geceleyin seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar yardımıyla emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabilinden bir teferruatyla da mücadelemanıza lüzumlu yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *